Σχεδιαστές » A » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Blue Sugar Aquolina για άνδρες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

απαλό πικάντικο
Blue Sugar Aquolina για άνδρες Εικόνες

Blue Sugar από Aquolina είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Blue Sugar κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι κόλιανδρος, πατσουλί, Λεβάντα, γλυκόρριζα και μαλλί της γριάς; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, αστεροειδής γλυκάνισος και Κέδρος.

Μανταριν ορανζ Περγαμόντο

κόλιανδρος πατσουλί Λεβάντα γλυκόρριζα μαλλί της γριάς

σπόρος Τόνκα αστεροειδής γλυκάνισος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Blue Sugar by Aquolina.

Blue Sugar Σχόλια Αρωμάτων

Blue Sugar by Aquolina 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Aquolina Blue Sugar fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Aquolina Blue Sugar, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Blue Sugar by Aquolina. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Blue Sugar by Aquolina αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Kenzo Kenzo Homme Fresh Azzaro Silver Black Diesel Diesel Fuel For Life Cologne for Men Nobile 1942 Vespri Esperidati for Men Comme des Garcons Comme Des Garcons Series 4 Cologne : Vettiveru Odori Gli Odori Fred Hayman Touch Sport Lotto Gravity Power for Men Guerlain Guerlain Homme Intense Pacifica Sandalwood Maitre Parfumeur et Gantier Grain de Plaisir Burt`s Bees Natural Cologne