Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο « Ομάδες

King Fahad Blend Arabian Oud για άνδρες

King Fahad Blend Arabian Oud για άνδρες

ουντ

King Fahad Blend από Arabian Oud είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Η νότα κορυφής είναι Ουντ; οι μεσαίες νότες είναι ρόδο Τάιφ και μαύρος μόσχος; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί και τριαντάφυλλο Δαμασκού.

Ουντ

ρόδο Τάιφ μαύρος μόσχος

πατσουλί τριαντάφυλλο Δαμασκού

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about King Fahad Blend by Arabian Oud.

King Fahad Blend Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Arabian Oud King Fahad Blend fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Arabian Oud King Fahad Blend, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει King Fahad Blend by Arabian Oud. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για King Fahad Blend by Arabian Oud αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Esprit Esprit Horizon Men Joop! Nightflight Calvin Klein Euphoria Luminous Lustre Montale Dewmusk Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee Rochas Mystere Paul & Joe Bleu Lucien Lelong Sirocco Boadicea the Victorious Agarwood Collection Passionate Tonatto Profumi Amir David & Victoria Beckham Intimately Yours Men Six Scents Six Scents Series Three 4 Rad Hourani: Ascent