Σχεδιαστές » A » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Aramis Always for Her Aramis για γυναίκες

Aramis Always for Her Aramis για γυναίκες

milky
Aramis Always for Her Aramis για γυναίκες Εικόνες Aramis Always for Her Aramis για γυναίκες Εικόνες

Aramis Always for Her από Aramis είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Aramis Always for Her κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ και κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι ρεζεντά, μανόλια και ιβίσκος; οι νότες της βάσης είναι εξωτικά ξύλα, γάλα, θυμίαμα και λάβδανο.

Μανταριν ορανζ κάρδαμο

ρεζεντά μανόλια ιβίσκος

εξωτικά ξύλα γάλα θυμίαμα λάβδανο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aramis Always for Her by Aramis.

Aramis Always for Her Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Aramis Aramis Always for Her fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Aramis Aramis Always for Her, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aramis Always for Her by Aramis. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aramis Always for Her by Aramis αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Sarah Jessica Parker Lovely Al-Rehab Mubakhar L`Artisan Parfumeur L`Ete en Douce (Extrait de Songe) Jette Joop Jette Benetton United Colors of Benetton Unisex Stella Cadente Aqua Hilde Soliani Ti Amo: Tulipano Novae Plus Graceful Green Borsalino Borsalino Pour Elle Alyssa Ashley Musk Ajmal Unveil Oriflame Miss O Fashion Princess