Σχεδιαστές » A » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Aramis Life My Summer Aramis για άνδρες

Aramis Life My Summer Aramis για άνδρες

Aramis Life My Summer από Aramis είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Aramis Life My Summer κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Raymond Matts. Οι νότες κορυφής είναι κουμ κουάτ, Περγαμόντο, λάιμ και Αγγούρι; οι μεσαίες νότες είναι φύλλο βιολέτας, δέντρο ελιάς, Κάρδαμο, μέντα, ίριδα και σαφράν; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, Κέδρος, σανδαλόξυλο και φουντούκι.

κουμ κουάτ Περγαμόντο λάιμ Αγγούρι

φύλλο βιολέτας δέντρο ελιάς Κάρδαμο μέντα ίριδα σαφράν

δέρμα Κέδρος σανδαλόξυλο φουντούκι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aramis Life My Summer by Aramis.

Aramis Life My Summer Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Aramis Aramis Life My Summer fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Aramis Aramis Life My Summer, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aramis Life My Summer by Aramis. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aramis Life My Summer by Aramis αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Joop! Jump Summer Temptation Guepard Guepard s.Oliver s.Oliver Hot Edition Men Frapin L`Humaniste Gendarme 7 Sinful Scents Vanity Creed Epicea Smell Bent Elf-Fulfilling Prophecy Demeter Fragrance Egg Nog Demeter Fragrance Always Energetic Ayala Moriel Palas Atena Roccobarocco Fashion Man Carol`s Daughter Big Kahuna