Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Havana Pour Elle Aramis για γυναίκες

Havana Pour Elle Aramis για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

Havana Pour Elle από Aramis είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Havana Pour Elle κυκλοφόρησε το έτος 1996. Οι νότες κορυφής είναι πεπόνι, Μανταριν ορανζ, ροδάκινο και Μήλο; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, ηλιοτρόπιο, Υλάνγκ Υλάνγκ και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι μέλι, σπόρος Τόνκα, Βανίλια και Κέδρος.

πεπόνι Μανταριν ορανζ ροδάκινο Μήλο

φρέζια ηλιοτρόπιο Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο

μέλι σπόρος Τόνκα Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Havana Pour Elle by Aramis.

Havana Pour Elle Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Aramis Havana Pour Elle fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Aramis Havana Pour Elle, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Havana Pour Elle by Aramis. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Havana Pour Elle by Aramis αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Hermes Parfum des Merveilles Calvin Klein Truth Lush Stella McCartney Stella in Two Amber NafNaf Une Touche de Naf Naf Manuel Canovas Anse Turqouise Juicy Couture Couture Couture Lolita Lempicka Eau de Minuit - Midnight Fragrance Joaquin Cortes 24k Woman Ayala Moriel Tamya Moschino Toujours Glamour D.S. & Durga Beverly Hills 1985 Bourjois Clin d'Oeil Passionate