Σχεδιαστές » A » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Ari Ariana Grande για γυναίκες

Ari Ariana Grande για γυναίκες

Ari Ariana Grande για γυναίκες Βίντεο Ari Ariana Grande για γυναίκες Βίντεο
Ari Ariana Grande για γυναίκες Εικόνες

Ari από Ariana Grande είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Ari κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι αχλάδι, γκρειπ φρουτ και βατόμουρο; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο της κοιλάδας, τριαντάφυλλο και ορχιδέα βανιλια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, νότες ξύλων και ζαχαρωτό.

αχλάδι γκρειπ φρουτ βατόμουρο

κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο ορχιδέα βανιλια

Μόσχος νότες  ξύλων ζαχαρωτό

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ari by Ariana Grande.

Ari Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ariana Grande Ari fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ariana Grande Ari, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ari by Ariana Grande. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ari by Ariana Grande αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Deborah Be Gourmand - Lovely Cream S-Perfume 100% Love Lulu Castagnette LuluCastagnette Koto Parfums Hello Kitty Woman O Boticario Glamour Secrets Black O Boticario Egeo Dolce Revlon Electric Youth by Debbie Gibson Michel Germain Tattoo Parfums DelRae Emotionnelle Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Va Va Voom Ulric de Varens Lily Prune Lily Silver Nicolai Parfumeur Createur Balkis