Σχεδιαστές » A » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Frankie Ariana Grande για γυναίκες και άνδρες

Frankie Ariana Grande για γυναίκες και άνδρες

Frankie από Ariana Grande είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Frankie κυκλοφόρησε το έτος 2016. Οι νότες κορυφής είναι ροζ πιπέρι, αχλάδι και Βερίκοκο; οι μεσαίες νότες είναι άγρια ορχιδέα και Κέδρος; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος και ζάχαρη.

ροζ πιπέρι αχλάδι Βερίκοκο

άγρια ορχιδέα Κέδρος

σανδαλόξυλο Μόσχος ζάχαρη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Frankie by Ariana Grande.

Frankie Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ariana Grande Frankie fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ariana Grande Frankie, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Frankie by Ariana Grande. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Frankie by Ariana Grande αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Estée Lauder Pleasures Delight Victoria`s Secret More PINK Please Luciano Soprani Flirt Issimo Cioccolato Mon Amour Bianco Classico Lolita Lempicka Amarena Whim Profumi del Forte Vittoria Apuana Coty Ici April Aromatics Heart Chakra Oil Susanne Lang Sula Vixen Playering Set Carol`s Daughter Mary J. Blige My Life Bath and Body Works Hello Kitty La Maison de la Vanille Vanahe