Σχεδιαστές » A » Ξυλωδη « Ομάδες

Basi Homme Armand Basi για άνδρες

Basi Homme Armand Basi για άνδρες

Basi Homme Armand Basi για άνδρες Εικόνες

Basi Homme από Armand Basi είναι ένα Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Basi Homme κυκλοφόρησε το έτος 1999. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Pierre Bethouart. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, Κανέλα και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, θυμίαμα, σπόρος Τόνκα, πασχαλιά και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος, Βανίλια και Κέδρος.

Λεβάντα Κανέλα Κάρδαμο

μοσχοκάρυδο θυμίαμα σπόρος Τόνκα πασχαλιά κρίνο της κοιλάδας

σανδαλόξυλο Μόσχος Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Basi Homme by Armand Basi.

Basi Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Armand Basi Basi Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Armand Basi Basi Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Basi Homme by Armand Basi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Basi Homme by Armand Basi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη
Givenchy Pi Neo Cartier Déclaration Edition Limitée Accord Parfait Heliotrope & Santal Etat Libre d`Orange Secretions Magnifiques Ajmal Vice Sonoma Scent Studio Champagne de Bois Parfumerie Generale PG16 Jardins de Kerylos Ocean Pacific Ocean Pacific for Men Gendarme 7 Sinful Scents Lust Jacques Bogart Witness Roxana Illuminated Perfume Chaparral® Maison Francis Kurkdjian Trianon Palace Versailles