Σχεδιαστές » A » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Homme Arno Sorel για άνδρες

Homme Arno Sorel για άνδρες

Homme από Arno Sorel είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι κόκκινο μήλο και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι δέρμα και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βανιλια και Βενζόη.

κόκκινο μήλο Μανταριν ορανζ

δέρμα Βιολέτα

σανδαλόξυλο Βανιλια Βενζόη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Homme by Arno Sorel.

Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Arno Sorel Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Arno Sorel Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Homme by Arno Sorel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Homme by Arno Sorel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Oriental Diesel Plus Plus Masculine Chanel Allure Pour Homme Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon David & Victoria Beckham Signature for Him Gap White Amber No.541 Zirh Corduroy Serge Lutens Feminite du Bois Donna Karan Cashmere Mist Luxe Ulric de Varens Varens essentiel Santal Intense Ralph Lauren Extreme Polo Sport Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Roots