Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Sham'n Dream Arno Sorel για γυναίκες

Sham'n Dream Arno Sorel για γυναίκες

Sham'n Dream από Arno Sorel είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, πεπόνι, γάλβανο, Μανταριν ορανζ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, Βιολέτα, ηλιοτρόπιο και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, πατσουλί, βρύα δριός, Βανίλια, σανδαλόξυλο και Κέδρος.

λεμόνι πεπόνι γάλβανο Μανταριν ορανζ Περγαμόντο

τριαντάφυλλο Βιολέτα ηλιοτρόπιο κρίνο της κοιλάδας

Μόσχος πατσουλί βρύα δριός Βανίλια σανδαλόξυλο Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sham'n Dream by Arno Sorel.

Sham'n Dream Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Arno Sorel Sham'n Dream fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Arno Sorel Sham'n Dream, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sham'n Dream by Arno Sorel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sham'n Dream by Arno Sorel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Dana Tabu Hanae Mori Magical Moon Aubusson Perlissima d`Aubusson Chopard Wish Magical Nights Xerjoff Elle Boadicea the Victorious Elegant Ayala Moriel Moon Breath JoAnne Bassett Marie Antoinette Accessorize Accessorize Luciano Soprani Active Morris Gocce di Napoleon Tom Tailor Liquid Woman