Σχεδιαστές » A » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Sham'n Fashion Arno Sorel για γυναίκες

Sham'n Fashion Arno Sorel για γυναίκες

Sham'n Fashion από Arno Sorel είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, πορτοκάλι και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, γιασεμί, Βιολέτα, κρίνο της κοιλάδας, ροδάκινο και δαμάσκηνο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, πατσουλί, σανδαλόξυλο, βρύα δριός, Βενζόη , Κεχριμπάρι και Βανίλια.

λεμόνι πορτοκάλι Μανταριν ορανζ

τριαντάφυλλο γιασεμί Βιολέτα κρίνο της κοιλάδας ροδάκινο δαμάσκηνο

Μόσχος πατσουλί σανδαλόξυλο βρύα δριός Βενζόη Κεχριμπάρι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sham'n Fashion by Arno Sorel.

Sham'n Fashion Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Arno Sorel Sham'n Fashion fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Arno Sorel Sham'n Fashion, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sham'n Fashion by Arno Sorel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sham'n Fashion by Arno Sorel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Celine Dion Celine Dion Puma Jamaica Woman Burberry Burberry Brit Sheer Annick Goutal Petite Cherie Alessandro Stiletto Perfume for Legs Van Gils Her Aura Nina Ricci Nina Precious Swarovski Edition O Boticario Myriad Lancome Tresor In Love Calypso Christiane Celle Bellini Lise Watier Folies Neiges Monotheme Fine Fragrances Venezia Rio de Janeiro Passion Fruit