Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

Geisha Blanche Aroma M για γυναίκες

Geisha Blanche Aroma M για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
Geisha Blanche Aroma M για γυναίκες Εικόνες Geisha Blanche Aroma M για γυναίκες Εικόνες

Geisha Blanche από Aroma M είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Geisha Blanche κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Maria McElroy. Το άρωμα περιέχει λίτσι, υάκυνθος, γιασεμί και Υλάνγκ Υλάνγκ.

λίτσι υάκυνθος γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Geisha Blanche by Aroma M.

Geisha Blanche Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Aroma M Geisha Blanche fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Aroma M Geisha Blanche, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Geisha Blanche by Aroma M. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Geisha Blanche by Aroma M αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior I Love Dior Esteban Oriental Flower Matthew Williamson Matthew Williamson Sheer L`Erbolario Fioriscuri Giorgio Armani Armani Code Mirror Edition Mary Kay Sparkling Honeysuckle Fragrances of Ireland Connemara Christian Dior J`adore L`eau Cologne Florale Molinard Les Fleurs: Jasmin Nina Ricci L`Air du Temps Cristal d`Or La Bouquetiere Tendre est la Nuit Puredistance Antonia