Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο « Ομάδες

Geisha Noire Aroma M για γυναίκες

Geisha Noire Aroma M για γυναίκες

Geisha Noire Aroma M για γυναίκες Εικόνες Geisha Noire Aroma M για γυναίκες Εικόνες Geisha Noire Aroma M για γυναίκες Εικόνες

Geisha Noire από Aroma M είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Geisha Noire κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Maria McElroy. Το άρωμα περιέχει σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Μαύρο Άμπερ και Βανίλια.

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Μαύρο Άμπερ Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Geisha Noire by Aroma M.

Geisha Noire Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Aroma M Geisha Noire fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Aroma M Geisha Noire, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Geisha Noire by Aroma M. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Geisha Noire by Aroma M αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Antonio Banderas Spirit for Men Banana Republic Malachite Loewe Solo Loewe Profumum Roma Fiori d'Ambra Antonio Banderas Spirit VIP for Men Oriflame Nomadic Him Tonatto Profumi Amir Christina Aguilera X Pose Stardust M. Micallef Aoud Gourmet Roger Vivier L’Ambre Project D by Dannii and Tabitha Dusk Nobile 1942 Ambra Nobile