Σχεδιαστές » A » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Geisha Rouge Aroma M για γυναίκες

Geisha Rouge Aroma M για γυναίκες

κανέλα
απαλό πικάντικο

Geisha Rouge από Aroma M είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. Geisha Rouge κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Maria McElroy. Το άρωμα περιέχει σανδαλόξυλο, μοσχοκάρφι, Κανέλα, θυμίαμα, σπόρος Τόνκα, Βανιλια, ταμπάκο και αστεροειδής γλυκάνισος.

σανδαλόξυλο μοσχοκάρφι Κανέλα θυμίαμα σπόρος Τόνκα Βανιλια ταμπάκο αστεροειδής γλυκάνισος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Geisha Rouge by Aroma M.

Geisha Rouge Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Aroma M Geisha Rouge fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Aroma M Geisha Rouge, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Geisha Rouge by Aroma M. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Geisha Rouge by Aroma M αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Guerlain Shalimar Giorgio Armani Armani Code Giorgio Armani Mania Krizia My Africa Liz Claiborne Bora Bora Exotic for Men Guerlain Les Quatre Saisons - Winter Delice Antonio Banderas Seduction in Black Yves Saint Laurent Opium DSH Perfumes Mahjoun D`Orsay L'Intrigante By Bobo Dinner Dorin Un Air d`Amour Pour Monsieur