Σχεδιαστές » A » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Fleur de Louis Arquiste για γυναίκες

Fleur de Louis Arquiste για γυναίκες

Fleur de Louis Arquiste για γυναίκες Εικόνες Fleur de Louis Arquiste για γυναίκες Εικόνες

Fleur de Louis από Arquiste είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Fleur de Louis κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Rodrigo Flores-Roux. Το άρωμα περιέχει ίριδα, γιασεμί, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, Κέδρος της Βιρτζίνιας, ρίζα ίρις, πεύκο και τριαντάφυλλο.

ίριδα γιασεμί άνθος πορτοκαλιού Αφρικής Κέδρος της Βιρτζίνιας ρίζα ίρις πεύκο τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fleur de Louis by Arquiste.

Fleur de Louis Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Arquiste Fleur de Louis fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Arquiste Fleur de Louis, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fleur de Louis by Arquiste. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fleur de Louis by Arquiste αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain L'Instant Magique Keiko Mecheri Peau de Peche Montale Aoud Collection - Aoud Flowers Oscar de la Renta Oscar Gold Kate Moss Velvet Hour Bvlgari BLV Eau d`Ete Smell Bent Sunshine Sarantis B.U. Blossom Ghost Captivating Monotheme Fine Fragrances Venezia Ibiza Nightflowers Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret Novaya Zarya Mon Bijou