Σχεδιαστές » A » Κιτρο « Ομάδες

Eydis Arran Aromatics για γυναίκες και άνδρες

Eydis Arran Aromatics για γυναίκες και άνδρες

Eydis από Arran Aromatics είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Εσπεριδοειδή; οι μεσαίες νότες είναι αγιόκλημα και τριφύλλι;

Περγαμόντο Εσπεριδοειδή

αγιόκλημα τριφύλλι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eydis by Arran Aromatics.

Eydis Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Arran Aromatics Eydis fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Arran Aromatics Eydis, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eydis by Arran Aromatics. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eydis by Arran Aromatics αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Oscar de la Renta Oscar Citrus Davidoff Cool Water Woman Summer Fizz Bill Blass Couture 7 Myrurgia 1916 Chanel Les Exclusifs de Chanel Eau de Cologne Smell Bent Lemon Cowboy Caswell Massey Pomegranate Love & Toast Mandarin Tea Anthousa Citrus Sorbet Atkinsons Gold Medal Atelier Cologne Orange Sanguine Rituals No. 01 Ginger Essence & White Tea