Σχεδιαστές » A » Κιτρο Γκουρμε « Ομάδες

Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela Arrogance για γυναίκες

Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela Arrogance για γυναίκες

Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela Arrogance για γυναίκες Εικόνες

Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela από Arrogance είναι ένα Κιτρο Γκουρμε άρωμα για γυναίκες. Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela κυκλοφόρησε το έτος 2005. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ και κουμ κουάτ; οι μεσαίες νότες είναι Oσμανθός και Μήλο; οι νότες της βάσης είναι λευκός μόσχος και Βανίλια.

γκρειπ φρουτ κουμ κουάτ

Oσμανθός Μήλο

λευκός μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela by Arrogance.

Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Arrogance Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Arrogance Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela by Arrogance. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela by Arrogance αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο Γκουρμε
Paco Rabanne Ultrared Men Laura Mercier Eau Gourmande Tarte Au Citron Lavanila Laboratories Vanilla Grapefruit Lollia Always L`Occitane en Provence Miel & Citron Pailletee Shimmering Smell Bent Blimey, Limey! Demeter Fragrance Pink Lemonade Lush Honey I Washed the Kids Laurence Dumont Eau de Cologne - Vanilla Profumi di Pantelleria Jailia ID Parfums Jardin de Sicile Des Filles a la Vanille Quelqu'un m'a dit Je T'aime