Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Arrogance Mix Vaniglia, Papaya Arrogance για γυναίκες

Arrogance Mix Vaniglia, Papaya Arrogance για γυναίκες

τροπικό
Arrogance Mix Vaniglia, Papaya Arrogance για γυναίκες Εικόνες

Arrogance Mix Vaniglia, Papaya από Arrogance είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Arrogance Mix Vaniglia, Papaya κυκλοφόρησε το έτος 2005. Οι νότες κορυφής είναι παπάγια και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια και φύλλα φραγκοσταφυλλιάς; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια και λευκός μόσχος.

παπάγια Μανταριν ορανζ

παιώνια φύλλα φραγκοσταφυλλιάς

Βανίλια λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Arrogance Mix Vaniglia, Papaya by Arrogance.

Arrogance Mix Vaniglia, Papaya Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Arrogance Arrogance Mix Vaniglia, Papaya fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Arrogance Arrogance Mix Vaniglia, Papaya, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Arrogance Mix Vaniglia, Papaya by Arrogance. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Arrogance Mix Vaniglia, Papaya by Arrogance αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Judith Leiber Leiber Comptoir Sud Pacifique Eau de Biarritz Pupa Very Flower Fiore di Tahiti Aubusson Perlissima d`Aubusson Yves Rocher Clea Jean Paul Gaultier Classique L`Eau d`Ete Sans Alcohol Nanette Lepore Nanette Ulric de Varens Varens essentiel Musc Provocant Melange Perfume Roll-On Perfume No. 10 Luciano Soprani Active Remy Latour L'Elue Premiere La Prairie Life Threads Emerald