Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Arrogance Passion Arrogance για γυναίκες

Arrogance Passion Arrogance για γυναίκες

Arrogance Passion Arrogance για γυναίκες Εικόνες Arrogance Passion Arrogance για γυναίκες Εικόνες Arrogance Passion Arrogance για γυναίκες Εικόνες

Arrogance Passion από Arrogance είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Arrogance Passion κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, γιασεμί και άνθη πορτοκαλιάς; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα, γαρίφαλο και ηλιοτρόπιο; οι νότες της βάσης είναι ξύλο κασμίρι, Κεχριμπάρι και Κέδρος.

Μανταριν ορανζ γιασεμί άνθη πορτοκαλιάς

τουμπερόζα γαρίφαλο ηλιοτρόπιο

ξύλο κασμίρι Κεχριμπάρι Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Arrogance Passion by Arrogance.

Arrogance Passion Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Arrogance Arrogance Passion fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Arrogance Arrogance Passion, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Arrogance Passion by Arrogance. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Arrogance Passion by Arrogance αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Van Cleef & Arpels First Love Burberry Burberry Brit Red Gucci Gucci Accenti Fragonard Belle de Nuit Marina Picasso Chapeau Bleu Caron Montaigne Ralph Lauren Love Bob Mackie Masquerade Xerjoff Dhajala Lolita Lempicka Eau de Minuit - Midnight Fragrance Guerlain Les Secrets de Sophie Givenchy Play For Her