Σχεδιαστές » A » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Arrogance Poudre Pour Femme Arrogance για γυναίκες

Arrogance Poudre Pour Femme Arrogance για γυναίκες

Το έχω: 2 Το θέλω: 5

Arrogance Poudre Pour Femme από Arrogance είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Arrogance Poudre Pour Femme κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λίτσι και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι ρύζι, Βιολέτα, πουδρένιες νότες και Αμπρετη (Μολόχα); οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κέδρος και Μόσχος.

Περγαμόντο λίτσι ροζ πιπέρι

ρύζι Βιολέτα πουδρένιες νότες Αμπρετη  (Μολόχα)

σανδαλόξυλο Κέδρος Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Arrogance Poudre Pour Femme by Arrogance.

Arrogance Poudre Pour Femme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Arrogance Arrogance Poudre Pour Femme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Arrogance Arrogance Poudre Pour Femme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Arrogance Poudre Pour Femme by Arrogance. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Arrogance Poudre Pour Femme by Arrogance αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Giorgio Armani Emporio Armani White For Her Moschino Couture! Givenchy Only Givenchy Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit Ghost Ghost Serenity Jennifer Lopez Deseo Forever Baldinini Baldinini de Nuit Isabela Capeto Isabela Capeto 2 Lorenzo Villoresi Musk Sonoma Scent Studio Rose Musc Laura Ashley Exotic Amber Morris Gocce Gocce di Napoleon