Σχεδιαστές » A » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Arrogance pour Elle Arrogance για γυναίκες

Arrogance pour Elle Arrogance για γυναίκες

Arrogance pour Elle από Arrogance είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Arrogance pour Elle κυκλοφόρησε το έτος 2002. Οι νότες κορυφής είναι άνθη πορτοκαλιάς, ροζ πιπέρι, μανταρίνι Σικελίας και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, τουμπερόζα, ίριδα και τριαντάφυλλο Βουλγαρίας; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βανίλια και Κέδρος.

άνθη πορτοκαλιάς ροζ πιπέρι μανταρίνι Σικελίας Περγαμόντο

παιώνια τουμπερόζα ίριδα τριαντάφυλλο Βουλγαρίας

Μόσχος Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Arrogance pour Elle by Arrogance.

Arrogance pour Elle Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Arrogance Arrogance pour Elle fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Arrogance Arrogance pour Elle, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Arrogance pour Elle by Arrogance. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Arrogance pour Elle by Arrogance αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Annick Goutal La Violette Eau D`Italie Sienne l´Hiver Givenchy Extravagance d'Amarige Tous Green Purpurine Les Nereides Vert d'Eau Absolument Parfemeur Absolument Absinthe Guerlain Les Voyages Olfactifs 03 Paris-Tokyo Ayala Moriel Fetish Guerlain Aqua Allegoria Bouquet Numero 1 CB I Hate Perfume Cradle of Light Bronnley Orchid Oriflame Solliden for Her