Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

Lady Macbeth Art Deco Perfumes για γυναίκες και άνδρες

Lady Macbeth Art Deco Perfumes για γυναίκες και άνδρες

Lady Macbeth από Art Deco Perfumes είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Lady Macbeth κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Elina Arsenieva. Η νότα κορυφής είναι Πικραμύγδαλο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, ίριδα και Παλλισανδρος; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, πατσουλί, ξύλο γκουαϊακ και σανδαλόξυλο.

Πικραμύγδαλο

γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ ίριδα Παλλισανδρος

Μόσχος πατσουλί ξύλο γκουαϊακ σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lady Macbeth by Art Deco Perfumes.

Lady Macbeth Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Art Deco Perfumes Lady Macbeth fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Art Deco Perfumes Lady Macbeth, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lady Macbeth by Art Deco Perfumes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lady Macbeth by Art Deco Perfumes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Escada Escada en Fleurs Guerlain Cherry Blossom Guerlain Aroma Allegoria Aromaparfum Apaisant Nicole Miller Nicole Guerlain Idylle Parfumerie Generale Private Collection Psychotrope Donna Karan Essence Jasmine Alyssa Ashley Alyssa Ashley Green Tea Essence Stella McCartney Sheer Stella 2010 Gianni Campagna Gelsomino Roger Vivier L' Iris Oriflame Volare Magnolia