Σχεδιαστές » A » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Black Purple Atelier Flou για άνδρες

Black Purple Atelier Flou για άνδρες

Black Purple Atelier Flou για άνδρες Εικόνες

Black Purple από Atelier Flou είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Francois Cabos. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, βρύα και πατσουλί; οι μεσαίες νότες είναι δεντρολίβανο και μοσχοκάρυδο; οι νότες της βάσης είναι Ζωϊκό Άμπερ, Βέτιβερ και λιατρίς.

Περγαμόντο βρύα πατσουλί

δεντρολίβανο μοσχοκάρυδο

Ζωϊκό Άμπερ Βέτιβερ λιατρίς

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Black Purple by Atelier Flou.

Black Purple Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Atelier Flou Black Purple fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Atelier Flou Black Purple, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Black Purple by Atelier Flou. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Black Purple by Atelier Flou αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Issey Miyake Le Feu d'Issey Al-Rehab Rehab Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Pour Homme Robert Piguet Visa 2007 Bijan Bijan With a Twist for Men Bijan DNA for Men 2004 Manuel Canovas Ballade Verte Serge Lutens Bois et Fruits Parfumerie Generale Bois Blond Fragonard Eau de Hongrie