Σχεδιαστές » A » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Katana Atelier Flou για άνδρες

Katana Atelier Flou για άνδρες

απαλό πικάντικο
Katana Atelier Flou για άνδρες Εικόνες

Katana από Atelier Flou είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Francois Cabos. Οι νότες κορυφής είναι Κυπαρίσσι και ιουνίπερος; οι μεσαίες νότες είναι Κάρδαμο και κόλιανδρος; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και πατσουλί.

Κυπαρίσσι ιουνίπερος

Κάρδαμο κόλιανδρος

Μόσχος πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Katana by Atelier Flou.

Katana Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Atelier Flou Katana fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Atelier Flou Katana, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Katana by Atelier Flou. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Katana by Atelier Flou αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Elizabeth Arden Spiced Green Tea Frederic Malle Noir Epices Histoires de Parfums Ambre 114 Animale Animale for Men Myrurgia Maja Sahlini Parfums Femininde Caron Poivre Express Reserve for Men Carolina Gynning Passion Il Profvmo Chocolat Amere By Bobo Dinner ID Parfums Kachgar