Σχεδιαστές » A » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Monsieur mon Amour Atelier Flou για άνδρες

Monsieur mon Amour Atelier Flou για άνδρες

καπνιστό
Monsieur mon Amour Atelier Flou για άνδρες Εικόνες

Monsieur mon Amour από Atelier Flou είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Francois Cabos. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή και γιασεμί; οι μεσαίες νότες είναι Κέδρος, ξύλο γκουαϊακ και Ολίβανο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Ζωϊκό Άμπερ και πατσουλί.

Εσπεριδοειδή γιασεμί

Κέδρος ξύλο γκουαϊακ Ολίβανο

Μόσχος Ζωϊκό Άμπερ πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Monsieur mon Amour by Atelier Flou.

Monsieur mon Amour Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Atelier Flou Monsieur mon Amour fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Atelier Flou Monsieur mon Amour, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Monsieur mon Amour by Atelier Flou. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Monsieur mon Amour by Atelier Flou αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior Dune Cacharel Nemo Hugo Boss Boss Intense Bond No 9 Bleecker Street Versace Versus Uomo Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Pour Homme Orlane Be 21 Sonoma Scent Studio Sienna Musk Guerlain Aroma Allegoria Exalting Aromaparfum DSH Perfumes Vintage Patchouly Loriblu Sensual Seduction Man SoOud Burqua