Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Shamsin Atelier Flou για γυναίκες

Shamsin Atelier Flou για γυναίκες

καπνιστό
Shamsin Atelier Flou για γυναίκες Εικόνες

Shamsin από Atelier Flou είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Francois Cabos. Οι νότες κορυφής είναι γιασεμί και νάρκισσος; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, ίριδα, λάβδανο και Ολίβανο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κέδρος, πατσουλί και Βανίλια.

γιασεμί νάρκισσος

τριαντάφυλλο ίριδα λάβδανο Ολίβανο

Μόσχος Κέδρος πατσουλί Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Shamsin by Atelier Flou.

Shamsin Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Atelier Flou Shamsin fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Atelier Flou Shamsin, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Shamsin by Atelier Flou. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Shamsin by Atelier Flou αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari BLV Notte Pour Femme Celine Dion Always Belong Antonio Banderas Spirit for Woman Guerlain L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine Parfums Elite Elite Model Attitude Fragonard Belle de Nuit Guerlain Garden Sensuel Karl Lagerfeld Kapsule Floriental Montblanc Presence d`Une Femme Intense Ebba Los Angeles Miss Natasha Nikos Sculpture Delicate Fleur Coleen Rooney Butterflies