Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

Sloane Rose Atelier Flou για γυναίκες

Sloane Rose Atelier Flou για γυναίκες

ozoνώδες
Sloane Rose Atelier Flou για γυναίκες Εικόνες

Sloane Rose από Atelier Flou είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Francois Cabos. Οι νότες κορυφής είναι γιασεμί, φύλλο βιολέτας και πορτοκάλι; η μεσαία νότα είναι τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος και Ζωϊκό Άμπερ.

γιασεμί φύλλο βιολέτας πορτοκάλι

τριαντάφυλλο

Κέδρος Ζωϊκό Άμπερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sloane Rose by Atelier Flou.

Sloane Rose Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Atelier Flou Sloane Rose fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Atelier Flou Sloane Rose, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sloane Rose by Atelier Flou. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sloane Rose by Atelier Flou αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Rose Centifolia de Châteauneuf de Grasse 2006 Versace Versace Avon Tahitian Holiday Victoria`s Secret Dream Angels Divine Jean Paul Gaultier Ma Dame L`Erbolario Petali & Fiori CoSTUME NATIONAL Scent Cool Gloss Calypso Christiane Celle Calypso Violette Pacifica Malibu Lemon Blossom Norma Kamali Jazmin Michael Storer Yvette Black Phoenix Alchemy Lab Cottonmouth