Σχεδιαστές » A » Κιτρο « Ομάδες

Gold Medal Atkinsons για γυναίκες και άνδρες

Gold Medal Atkinsons για γυναίκες και άνδρες

Gold Medal από Atkinsons είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Gold Medal κυκλοφόρησε το έτος 1878. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο; η μεσαία νότα είναι νερόλι; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

Περγαμόντο

νερόλι

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gold Medal by Atkinsons.

Gold Medal Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Atkinsons Gold Medal fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Atkinsons Gold Medal, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gold Medal by Atkinsons. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gold Medal by Atkinsons αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
HRH Princess Elizabeth Jelisaveta Miller Harris Citron Citron Jardin de France Citron vert Myrurgia 1916 Gendarme Carriere Antica Farmacista Grapefruit Creed Citrus Bigarrade M. Micallef Pomelos Penhaligon`s Extract of Limes Atelier Cologne Orange Sanguine Le Labo Orange Discrete Rituals No. 01 Ginger Essence & White Tea