Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

Poivre Atkinsons για γυναίκες

Poivre Atkinsons για γυναίκες

Poivre από Atkinsons είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Poivre κυκλοφόρησε το έτος 1992. Οι νότες κορυφής είναι Ταγκέτες, Φραγκοστάφυλλο, πιπέρι και εστραγκόν; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, μιμόζα, γιασεμί και μοσχοκάρυδο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βανίλια, βρύα δριός και ρίζωμα ίρις.

Ταγκέτες Φραγκοστάφυλλο πιπέρι εστραγκόν

Γαρύφαλλο μιμόζα γιασεμί μοσχοκάρυδο

σανδαλόξυλο Βανίλια βρύα δριός ρίζωμα ίρις

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Poivre by Atkinsons.

Poivre Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Atkinsons Poivre fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Atkinsons Poivre, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Poivre by Atkinsons. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Poivre by Atkinsons αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2006 Frederic Malle Carnal Flower Christian Dior Dior Passage No.8 Luciano Soprani Miss Soprani Estée Lauder Beyond Paradise Blue Fragonard Fragonard Caron Tubereuse Creed Les Floralies Maitre Parfumeur et Gantier Rose Opulente D`Orsay Tilleul Friction de Nuit Weil Fleur De Weil Romeo Gigli Laki