Σχεδιαστές » A » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Bergamote Boisee Au Pays de la Fleur d’Oranger για γυναίκες και άνδρες

Bergamote Boisee Au Pays de la Fleur d’Oranger για γυναίκες και άνδρες

μέλι
Bergamote Boisee Au Pays de la Fleur d’Oranger για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Bergamote Boisee από Au Pays de la Fleur d’Oranger είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Bergamote Boisee κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Claude Gigodot. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Λευκά άνθη, Κέδρος και λάβδανο; οι νότες της βάσης είναι βρύα δριός, Μόσχος, μέλι και πατσουλί.

γκρειπ φρουτ Περγαμόντο

Λευκά  άνθη Κέδρος λάβδανο

βρύα δριός Μόσχος μέλι πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bergamote Boisee by Au Pays de la Fleur d’Oranger.

Bergamote Boisee Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Au Pays de la Fleur d’Oranger Bergamote Boisee fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Au Pays de la Fleur d’Oranger Bergamote Boisee, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bergamote Boisee by Au Pays de la Fleur d’Oranger. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bergamote Boisee by Au Pays de la Fleur d’Oranger αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Guess Guess Man Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Joop! Joop! Go Hot Summer 2008 Esteban Fureur d'agrumes Bijan Bijan Wicked for Men Aveda Chakra 3 Equipoise L`Erbolario Orangerie Everlast Cactus Shot O Boticario Uomini Sport Guerlain Guerlain Homme L`Eau Kristel Saint Martin KSM Can Carlos Albahaca