Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Black Rose Au Pays de la Fleur d’Oranger για γυναίκες

Black Rose Au Pays de la Fleur d’Oranger για γυναίκες

ουντ

Black Rose από Au Pays de la Fleur d’Oranger είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Black Rose κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Marie Duchene. Οι νότες κορυφής είναι νότες πρασίνου, ροδάκινο και Βερίκοκο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, ίριδα και κόκκινα μούρα; οι νότες της βάσης είναι Ουντ, πατσουλί, Βανίλια και Μόσχος.

νότες πρασίνου ροδάκινο Βερίκοκο

τριαντάφυλλο ίριδα κόκκινα μούρα

Ουντ πατσουλί Βανίλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Black Rose by Au Pays de la Fleur d’Oranger.

Black Rose Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Au Pays de la Fleur d’Oranger Black Rose fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Au Pays de la Fleur d’Oranger Black Rose, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Black Rose by Au Pays de la Fleur d’Oranger. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Black Rose by Au Pays de la Fleur d’Oranger αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Rance 1795 Josephine Lancome Tresor Elixir Olivier Strelli Olivier Strelli Pierre Balmain La Mome Leonard Fashion Parfumerie Generale PG05 L'Eau de Circe Jeanne Arthes Cobra for Her Version Inedite Charles Jourdan L`Insolent Bob Mackie Masquerade Nicole Miller Nicole Miller Giorgio Valenti Rose Noire Secret Coleen Rooney Butterflies