Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

Jasmin Reve Au Pays de la Fleur d’Oranger για γυναίκες

Jasmin Reve Au Pays de la Fleur d’Oranger για γυναίκες

Jasmin Reve Au Pays de la Fleur d’Oranger για γυναίκες Εικόνες

Jasmin Reve από Au Pays de la Fleur d’Oranger είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Jasmin Reve κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Claude Gigodot. Η νότα κορυφής είναι γιασεμί; η μεσαία νότα είναι τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και Βανίλια.

γιασεμί

τριαντάφυλλο

Μόσχος σανδαλόξυλο Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jasmin Reve by Au Pays de la Fleur d’Oranger.

Jasmin Reve Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Au Pays de la Fleur d’Oranger Jasmin Reve fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Au Pays de la Fleur d’Oranger Jasmin Reve, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jasmin Reve by Au Pays de la Fleur d’Oranger. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jasmin Reve by Au Pays de la Fleur d’Oranger αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fragile Eau de Toilette L`Artisan Parfumeur Fleur D'Oranger Ghost Ghost Cherish Elizabeth Taylor Forever Elizabeth Guerlain Cruel Gardenia Nina Ricci Coeur Joie Benetton Paradiso Inferno Pink Mariella Burani MB Emanuel Ungaro Fleur de Diva L`Erbolario Tuberosa Michael Kors Very Hollywood Caron Narcisse Blanc