Σχεδιαστές » A » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

La Violette Au Pays de la Fleur d’Oranger για γυναίκες

La Violette Au Pays de la Fleur d’Oranger για γυναίκες

La Violette Au Pays de la Fleur d’Oranger για γυναίκες Εικόνες

La Violette από Au Pays de la Fleur d’Oranger είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. La Violette κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Marie Duchene. Οι νότες κορυφής είναι Βιολέτα και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γιασεμί και πατσουλί; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κέδρος, Βανίλια και σπόρος Τόνκα.

Βιολέτα Υλάνγκ Υλάνγκ

ίριδα γιασεμί πατσουλί

σανδαλόξυλο Κέδρος Βανίλια σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about La Violette by Au Pays de la Fleur d’Oranger.

La Violette Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Au Pays de la Fleur d’Oranger La Violette fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Au Pays de la Fleur d’Oranger La Violette, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει La Violette by Au Pays de la Fleur d’Oranger. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για La Violette by Au Pays de la Fleur d’Oranger αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Etro Musk Montale White Aoud Rance 1795 Rue Rance Eau Sublime Bond No 9 Nuits de Noho Kate Moss Velvet Hour Boucheron B Oriflame Volare Blumarine Bellissima Bvlgari BLV Eau d`Ete Sage Machado Coral Marella Ferrera Ambre Ze Parfums de Coeur Skin Musk