Σχεδιαστές » A » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Lavande Ombree Au Pays de la Fleur d’Oranger για άνδρες

Lavande Ombree Au Pays de la Fleur d’Oranger για άνδρες

Lavande Ombree Au Pays de la Fleur d’Oranger για άνδρες Εικόνες

Lavande Ombree από Au Pays de la Fleur d’Oranger είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Lavande Ombree κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Claude Gigodot. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Κανέλα, τριαντάφυλλο και Κέδρος; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, πατσουλί, δέρμα και Μόσχος.

Λεβάντα Περγαμόντο

Κανέλα τριαντάφυλλο Κέδρος

Κεχριμπάρι πατσουλί δέρμα Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lavande Ombree by Au Pays de la Fleur d’Oranger.

Lavande Ombree Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Au Pays de la Fleur d’Oranger Lavande Ombree fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Au Pays de la Fleur d’Oranger Lavande Ombree, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lavande Ombree by Au Pays de la Fleur d’Oranger. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lavande Ombree by Au Pays de la Fleur d’Oranger αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Versace V/S Homme Ralph Lauren Polo Blue Davidoff Davidoff Pino Silvestre Pino Silvestre Extreme Avon Wild Country Charles Jourdan Un Homme Geo. F. Trumper Wild Fern Cologne Royal Copenhagen Viking Guerlain Vetiver Eau Glacee Adolfo Dominguez Adolfo Dominguez Yves Saint Laurent Rive Gauche Pour Homme Intense Toni Gard Toni Gard Man