Σχεδιαστές » A » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Rose Irisee Au Pays de la Fleur d’Oranger για γυναίκες

Rose Irisee Au Pays de la Fleur d’Oranger για γυναίκες

Rose Irisee από Au Pays de la Fleur d’Oranger είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Rose Irisee κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Claude Gigodot. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, πορτοκάλι και Βερμούτ; οι μεσαίες νότες είναι Αμύγδαλο, τριαντάφυλλο, ίριδα και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων, Κέδρος, πατσουλί, Μόσχος, Βανίλια και σανδαλόξυλο.

Περγαμόντο πορτοκάλι Βερμούτ

Αμύγδαλο τριαντάφυλλο ίριδα Υλάνγκ Υλάνγκ

νότες  ξύλων Κέδρος πατσουλί Μόσχος Βανίλια σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rose Irisee by Au Pays de la Fleur d’Oranger.

Rose Irisee Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Au Pays de la Fleur d’Oranger Rose Irisee fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Au Pays de la Fleur d’Oranger Rose Irisee, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rose Irisee by Au Pays de la Fleur d’Oranger. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rose Irisee by Au Pays de la Fleur d’Oranger αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Comme des Garcons Odeur 71 Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Jean Patou Enjoy Mypa Madonna Nudes 1979 Kiss Kate Moss Kate by Kate Moss Luxury Edition Nina Ricci Deci Dela Il Profvmo Coquelicot David & Victoria Beckham Signature for Her Fendi Palazzo Fendi Eau de Toilette La Perla Blue Le Labo Iris 39 Revlon Intimate