Σχεδιαστές » A » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Histoire D`Amour Cherie Aubusson για γυναίκες

Histoire D`Amour Cherie Aubusson για γυναίκες

τουμπερόζα
aquatic

Histoire D`Amour Cherie από Aubusson είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι ροδάκινο , πιπέρι λευκό και μανόλια; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί σαμπακ, τουμπερόζα και νούφαρο; οι νότες της βάσης είναι Αυστραλιανό Σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Μόσχος και δέρμα.

ροδάκινο πιπέρι λευκό μανόλια

γιασεμί σαμπακ τουμπερόζα νούφαρο

Αυστραλιανό Σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Μόσχος δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Histoire D`Amour Cherie by Aubusson.

Histoire D`Amour Cherie Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Aubusson Histoire D`Amour Cherie fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Aubusson Histoire D`Amour Cherie, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Histoire D`Amour Cherie by Aubusson. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Histoire D`Amour Cherie by Aubusson αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yohji Yamamoto Yohji Yamamoto pour Femme Gucci Envy Me Juicy Couture Juicy Couture Guerlain Cherry Blossom Fruity Davidoff Cool Water Woman Freeze Me Mary Kay Exotic Passionfruit Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Mangiami Dopo Teatro CnR Create Aquarius Demeter Fragrance Necco Sweethearts Love Me Ulric de Varens Mini Varens 29 Borbonese Borbonese Bebe Sheer