Σχεδιαστές » A » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Cafe Noir Ava Luxe για γυναίκες και άνδρες

Cafe Noir Ava Luxe για γυναίκες και άνδρες

καφές

Cafe Noir από Ava Luxe είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Cafe Noir κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Serena Ava Franco. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, Κάρδαμο, Καφές και πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι πατσουλί, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Βανιλια και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βενζόη και Αμπρετη (Μολόχα).

Λεβάντα Κάρδαμο Καφές πιπέρι

πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας Βανιλια τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Βενζόη Αμπρετη  (Μολόχα)

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cafe Noir by Ava Luxe.

Cafe Noir Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ava Luxe Cafe Noir fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ava Luxe Cafe Noir, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cafe Noir by Ava Luxe. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cafe Noir by Ava Luxe αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Fendi Fendi Theorema Paco Rabanne XS Extreme Girl Aftelier Parfum de Maroc Monotheme Fine Fragrances Venezia Black Coffee Krizia Time Woman The Body Shop Javari Ramon Molvizar Black Goldskin Serge Lutens La Myrrhe Smell Bent Desperado Vicky Tiel Venus De L'Amour Black Phoenix Alchemy Lab Morocco Swiss Arabian Fadeitak