Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

Gardenia Ava Luxe για γυναίκες και άνδρες

Gardenia Ava Luxe για γυναίκες και άνδρες

aquatic

Gardenia από Ava Luxe είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Gardenia κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Serena Ava Franco. Το άρωμα περιέχει γαρδένια, νούφαρο και Σταρ γιασεμί.

γαρδένια νούφαρο Σταρ γιασεμί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gardenia by Ava Luxe.

Gardenia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ava Luxe Gardenia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ava Luxe Gardenia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gardenia by Ava Luxe. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gardenia by Ava Luxe αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Lacroix Eau Florale Guerlain Aqua Allegoria Flora Nerolia Donna Karan DKNY Be Delicious Message Of Hope Caron Fleur de Rocaille (1993) Avon U by Ungaro for Her Oilily Flowers Calypso Christiane Celle Calypso Gardenia Carthusia Gelsomini di Capri Ulric de Varens Mini Flirt Kenzo Eau de Fleur de Yuzu I Profumi di Firenze Caterina de Medici Oriflame Volare Magnolia