Σχεδιαστές » A » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Aveda Love Aveda για γυναίκες

Aveda Love Aveda για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ

Aveda Love από Aveda είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Aveda Love κυκλοφόρησε το έτος 1980. Το άρωμα περιέχει τριαντάφυλλο, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ και σανδαλόξυλο.

τριαντάφυλλο γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aveda Love by Aveda.

Aveda Love Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Aveda Aveda Love fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Aveda Aveda Love, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aveda Love by Aveda. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aveda Love by Aveda αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens Gucci Envy for Men Burberry Burberry Brit for Men Byblos Blu Men Cool Hanae Mori HM Givenchy Les Parfums Mythiques - Organza Indecence Avon Derek Jeter Driven Black Pierre Cardin Revelation Energy Rene Lezard Identite for Men Fred Hayman Touch With Love CB I Hate Perfume CB93 June Jacobs Better Love Naturel