Σχεδιαστές » A » Αρωματικο « Ομάδες

Chakra 6 Intuition Aveda για γυναίκες και άνδρες

Chakra 6 Intuition Aveda για γυναίκες και άνδρες

Chakra 6 Intuition Aveda για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Chakra 6 Intuition Aveda για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Chakra 6 Intuition από Aveda είναι ένα Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Chakra 6 Intuition κυκλοφόρησε το έτος 2000. Το άρωμα περιέχει Πετιτ γκρέιν, πορτοκάλι και Γεράνι.

Πετιτ γκρέιν πορτοκάλι Γεράνι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chakra 6 Intuition by Aveda.

Chakra 6 Intuition Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Aveda Chakra 6 Intuition fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Aveda Chakra 6 Intuition, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chakra 6 Intuition by Aveda. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chakra 6 Intuition by Aveda αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Relaxing Avon Blue Rush Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Crystal Man Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Green Man Sonia Rykiel Rykiel Homme Diptyque L'eau des Hesperides Odori Tabacco Le Labo Ambrette 9 Ralph Lauren Polo Red White & Blue Calum Best Calum Yves Rocher Samarkande Solinotes Coco