Σχεδιαστές » A » Αρωματικο « Ομάδες

Chakra 7 Bliss Aveda για γυναίκες και άνδρες

Chakra 7 Bliss Aveda για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό
Chakra 7 Bliss Aveda για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Chakra 7 Bliss Aveda για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Chakra 7 Bliss από Aveda είναι ένα Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Chakra 7 Bliss κυκλοφόρησε το έτος 2000. Το άρωμα περιέχει Ολίβανο, Αγγελική και Ρητίνη ελεμι.

Ολίβανο Αγγελική Ρητίνη ελεμι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chakra 7 Bliss by Aveda.

Chakra 7 Bliss Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Aveda Chakra 7 Bliss fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Aveda Chakra 7 Bliss, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chakra 7 Bliss by Aveda. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chakra 7 Bliss by Aveda αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Puma Puma I`m Going Man Christian Dior Fahrenheit Summer 2006 Pal Zileri Pal Zileri Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Pour Homme 2008 s.Oliver Love Man 2008 Sonia Rykiel Rykiel Homme Caron Les Plus Belles Lavandes de Caron Michael Jordan Michael Jordan Penhaligon`s Lavandula O Boticario Thaty Demeter Fragrance Black Russian Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Granville