Σχεδιαστές » A » Αρωματικο « Ομάδες

Chakra 7 Bliss Aveda για γυναίκες και άνδρες

Chakra 7 Bliss Aveda για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό
Chakra 7 Bliss Aveda για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Chakra 7 Bliss Aveda για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Chakra 7 Bliss από Aveda είναι ένα Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Chakra 7 Bliss κυκλοφόρησε το έτος 2000. Το άρωμα περιέχει Ολίβανο, Αγγελική και Ρητίνη ελεμι.

Ολίβανο Αγγελική Ρητίνη ελεμι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chakra 7 Bliss by Aveda.

Chakra 7 Bliss Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Aveda Chakra 7 Bliss fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Aveda Chakra 7 Bliss, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chakra 7 Bliss by Aveda. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chakra 7 Bliss by Aveda αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Kenneth Cole Kenneth Cole New York Men Mary Kay MK High Intensity Mary Kay Velocity Man Riva L`Altra Follia Gap The Visionary GianMarco Venturi Trybe Roger & Gallet Lavande Royale L`Occitane en Provence Organic Certified Lavender Fragrance Hugo Boss Hugo Create Limited Edition Ann Taylor Chic Melvita Floral Water Witch Hazel Solinotes Musc