Σχεδιαστές » A » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

50's glam Avon για γυναίκες

50's glam Avon για γυναίκες

50's glam από Avon είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. 50's glam κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι διόσπυπος, κόκκινο μήλο και κισσός; οι μεσαίες νότες είναι γαρδένια, τριαντάφυλλο και αγιόκλημα; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Μόσχος και βρύα δριός.

διόσπυπος κόκκινο μήλο κισσός

γαρδένια τριαντάφυλλο αγιόκλημα

Βέτιβερ Μόσχος βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 50's glam by Avon.

50's glam Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Avon 50's glam fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Avon 50's glam, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 50's glam by Avon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 50's glam by Avon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Gucci Envy Van Cleef & Arpels Les Saisons Hiver Al-Rehab Nebras L`Occitane en Provence The Vert a la Menthe (Green Tea with Mint) Philosophy Pure Grace Floris Lily of the Valley Bella Bellissima Perfect Day Michael Storer Genvieve Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Gin & Rosewater Demeter Fragrance Pruning Shears Lorenzo Villoresi Iperborea Bath House Serenite