Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

5th Avenue Avon για γυναίκες

5th Avenue Avon για γυναίκες

καρύδα

5th Avenue από Avon είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. 5th Avenue κυκλοφόρησε το έτος 1986. Το άρωμα περιέχει Μόσχος, Κεχριμπάρι, τριαντάφυλλο, κρίνο της κοιλάδας και Καρύδα.

Μόσχος Κεχριμπάρι τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας Καρύδα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 5th Avenue by Avon.

5th Avenue Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Avon 5th Avenue fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Avon 5th Avenue, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 5th Avenue by Avon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 5th Avenue by Avon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Marc Jacobs Marc Jacobs Gardenia La Perla J`Aime Les Fleurs Waterford Lismore Guerlain Terracotta Eau Sous Le Vent Il Profvmo Multiflor Line Songe de Tulipe Tallulah Jane Tallulah Krigler Juicy Jasmine 30 JoAnne Bassett Le Voyage Loriblu Sensual Seduction Woman Diane von Furstenberg Tatiana Tokyo Milk Parfumarie Curiosite French Kiss Swiss Arabian Li Ayunik