Σχεδιαστές » A » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Avon Jet Homme Avon για άνδρες

Avon Jet Homme Avon για άνδρες

Το είχα : 2

Avon Jet Homme Avon για άνδρες Εικόνες

Avon Jet Homme από Avon είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Avon Jet Homme κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ, Βασιλικός και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι Σύκο, νερόλι και θυμίαμα; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Κέδρος της Βιρτζίνιας και Μόσχος.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ Βασιλικός Κάρδαμο

Σύκο νερόλι θυμίαμα

Βέτιβερ Κέδρος της Βιρτζίνιας Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Avon Jet Homme by Avon.

Avon Jet Homme Σχόλια Αρωμάτων

Cristalle
Cristalle

ΠΟΛΥ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΕ ΜΕΝΑ.ΤΟ ΦΟΡΕΣΑ ΤΟ 2010.
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΗΜΕΡΑ.

Jun
2014

Avon Jet Homme by Avon 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Avon Avon Jet Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Avon Avon Jet Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Avon Jet Homme by Avon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Avon Jet Homme by Avon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Otto Kern Cycle Salvatore Ferragamo Incanto Essential Pour Homme Yves Saint Laurent Jazz Donna Karan DKNY Be Delicious Art Men Lancome La Collection Sagamore Christian Dior Dior Homme Sport Fabi Fabi Per Lui Profumi del Forte By Night Black Ayala Moriel Bon Zai Histoires de Parfums Noir Patchouli Cuba Paris Cuba Gold Davidoff Champion