Σχεδιαστές » A » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Black Suede Touch Avon για άνδρες

Black Suede Touch Avon για άνδρες

Black Suede Touch από Avon είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Black Suede Touch κυκλοφόρησε το έτος 2006. Η νότα κορυφής είναι τζίντζερ; οι μεσαίες νότες είναι πατσουλί και πιπέρι; οι νότες της βάσης είναι ξύλο κασμίρι, μοσχοκάρυδο, Μόσχος και Βανίλια.

τζίντζερ

πατσουλί πιπέρι

ξύλο κασμίρι μοσχοκάρυδο Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Black Suede Touch by Avon.

Black Suede Touch Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Avon Black Suede Touch fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Avon Black Suede Touch, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Black Suede Touch by Avon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Black Suede Touch by Avon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Fendi Life Essence Aftelier Cacao Yves Saint Laurent Opium Orient Extreme Ayala Moriel Black Licorice Hermes Hermessence Ambre Narguile Penhaligon`s Malabah Parfumerie Generale PG21 Felanilla Compagnia Delle Indie Asia Ginger Dust Ted Baker Second Skin L`Artisan Parfumeur Al Oudh Roxana Illuminated Perfume Botanical Perfume devoted to Peace, 1st edition Black Phoenix Alchemy Lab The Curator