Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

C'est Moi Avon για γυναίκες

C'est Moi Avon για γυναίκες

C'est Moi από Avon είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. C'est Moi κυκλοφόρησε το έτος 1992. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Pierre Subrenat.

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about C'est Moi by Avon.

C'est Moi Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Avon C'est Moi fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Avon C'est Moi, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει C'est Moi by Avon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για C'est Moi by Avon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Ylang & Vanille Victoria`s Secret Sexy Little Thing Ooh La La L`Occitane en Provence Notre Flore Jasmin Dorin Un Air de Damas Tubereuse Miya Shinma Hana Chloe Chloe Eau de Toilette Shantara Reve Etoile Demeter Fragrance Wet Garden Serge Lutens Bas de Soie Ebba Los Angeles Miss Marisa Fleur Romane Ever Classic Katie Price aka Jordan Precious Love