Σχεδιαστές » A » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Christian Lacroix Rouge Avon για γυναίκες

Christian Lacroix Rouge Avon για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 1

Christian Lacroix Rouge Avon για γυναίκες Βίντεο
Christian Lacroix Rouge Avon για γυναίκες Εικόνες Christian Lacroix Rouge Avon για γυναίκες Εικόνες Christian Lacroix Rouge Avon για γυναίκες Εικόνες

Christian Lacroix Rouge από Avon είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Christian Lacroix Rouge κυκλοφόρησε το έτος 2007. Christian Lacroix Rouge έχει δημιουργηθεί από Laurent Le Guernec και Carlos Benaim. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , πιπέρι λευκό και κόκκινη παιώνια; οι μεσαίες νότες είναι Λωτός, Oσμανθός, νούφαρο, τουλίπα, δαμάσκηνο Ιαπωνίας και Γαρύφαλλο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Μόσχος και ξύλο κασμίρι. Αυτό είναι το νικητήριο άρωμα των 2 ΒΡΑΒΕΙΩΝ: FiFi Award Fragrance Of The Year Women`s Private Label/Direct Sell 2008 και FiFi Awards Best Packaging Women`s Popular Appeal 2008.

πορτοκάλι πιπέρι λευκό κόκκινη παιώνια

Λωτός Oσμανθός νούφαρο τουλίπα δαμάσκηνο Ιαπωνίας Γαρύφαλλο

πατσουλί Μόσχος ξύλο κασμίρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Christian Lacroix Rouge by Avon.

Christian Lacroix Rouge Σχόλια Αρωμάτων

mariamarouli91
mariamarouli91

Έτυχε και είχα μερικά δείγματα αρωμάτων της avon. Βρήκα την ευκαιρία και δοκίμασα μερικά. Καλά τι υπέροχο άρωμα είναι αυτό;;Τι μαγεία;; Έπαθα πλάκα!!Εγώ δε μυρίζω πουθενά πιπέρι(το οποίο και αντιπαθώ). Δε μπορώ να διακρίνω κάποια νότα ξεχωριστά,όλες δένουν αρμονικά μεταξύ τους. Ένα απίστευτα θηλυκό,μυστηριώδες,σαγηνευτικό και σέξυ χειμωνιάτικο βραδινό άρωμα. Όντως η ομοιότητα με το midnight poison είναι μεγάλη,κι εγώ αυτό σκέφτηκα απ την πρώτη στιγμή που ψεκάστηκα. Αριστούργημα!

2016
*sophi*
*sophi*

Aυτό το άρωμα βγάζει ένα δυναμισμό και μυστήριο ταυτόχρονα.Δεν είναι από τα αγαπημένα μου και νομίζω ότι είναι κάπως unisex άρωμα. Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν όταν το έδωσα να το δοκιμάσει κάποιος γνωστός περφιουμίστας vlogger και δεινός συλλέκτης αρωμάτων από τη Δανία που η σειρά Poison του Dior είναι η αγαπημένη του και περισσότερο το Midnight Poison...ξέρετε τι μου είπε?Ότι αυτό του μοιάζει πολύ στο Midnight Poison!Ναι, όταν μου το ανέφερε συνειδητοποίησα την ομοιότητα που έχουν ...Φοβερό!
Υ.Γ
Το μπουκάλι μου του το χάρισα...
Το Midnight Poison το είχα πάρει όταν κυκλοφόρησε σε σετ με το body lotion και επειδή δε το φόρεσα το χάρισα στην μικρή μου αδερφή ...

2013
I.I
I.I

Πάρα πολύ έντονο πιπέρι χαρακτηρίζει όλη τη σύνθεση από την αρχή ως το τέλος (για όποιον αντέξει και δεν πληθεί για να φύγει η απίστευτη μυρωδιά).
Δε μου αρέσει καθόλου, αγαπώ πραγματικά το πιπέρι και μου αρέσει σχεδόν σε όλα τα αρώματα που το έχω μυρίσει, αυτό εδώ είναι η μοναδική φωτεινή εξαίρεση (άντε ίσως και το Oro di Cavalli, που εκεί όμως δεν είναι το πιπέρι αλλά ο κορίανδρος που με ενοχλεί).

2013

Christian Lacroix Rouge by Avon 3.00 out of 5 based on 6 ratings and 3 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Avon Christian Lacroix Rouge fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Avon Christian Lacroix Rouge, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Christian Lacroix Rouge by Avon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Christian Lacroix Rouge by Avon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Balenciaga Cristobal Avon Perceive Dew Avon Infinite Moment for Her Avon Far Away Bella Avon Far Away Giorgio Beverly Hills Giorgio Christian Dior Hypnotic Poison Yves Saint Laurent Paris Bvlgari Bvlgari Pour Femme Dolce&Gabbana Sicily Issey Miyake L'eau d'Issey Kenzo Kenzo Amour Kenzo Flower by Kenzo Cacharel Amor Amor by Lili Choi Avon Rare Sapphires Avon Christian Lacroix Absynthe Avon Flower by Cynthia Rowley EDP Salvador Dali Eau de Dali Avon Today Tomorrow Always Forever Cacharel Amor Amor Elixir Passion