Σχεδιαστές » A » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Derek Jeter Driven Black Avon για άνδρες

Derek Jeter Driven Black Avon για άνδρες

Derek Jeter Driven Black Avon για άνδρες Εικόνες

Derek Jeter Driven Black από Avon είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Derek Jeter Driven Black κυκλοφόρησε το έτος 2007. Η νότα κορυφής είναι Νεράντζι; οι μεσαίες νότες είναι σαφράν, Περγαμόντο και Μανταριν ορανζ; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, σανδαλόξυλο και Κέδρος της Βιρτζίνιας. Αυτό είναι το νικητήριο άρωμα της κατηγορίας FiFi Award Fragrance Of The Year Men`s Private Label/Direct Sell 2008.

Νεράντζι

σαφράν Περγαμόντο Μανταριν ορανζ

Βέτιβερ σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Derek Jeter Driven Black by Avon.

Derek Jeter Driven Black Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Avon Derek Jeter Driven Black fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Avon Derek Jeter Driven Black, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Derek Jeter Driven Black by Avon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Derek Jeter Driven Black by Avon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Rochas Desir Pour Homme Lancome Hypnose Hypnotizing Elixir Ellen Tracy Ellen Tracy Montale Steam Aoud (Aoud Hoggar Mota) L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Etro Patchouly Miller Harris L`Air de Rien Ramon Molvizar Luna Moon Angel Schlesser Ambre Frais Homme Yves Saint Laurent Belle d`Opium Des Filles a la Vanille Patchouli Intime Secret Swiss Arabian Al Waseem