Σχεδιαστές » A » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Dreamlife Avon για γυναίκες

Dreamlife Avon για γυναίκες

Dreamlife Avon για γυναίκες Εικόνες

Dreamlife από Avon είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για γυναίκες. Dreamlife κυκλοφόρησε το έτος 2002. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Calice Becker. Οι νότες κορυφής είναι τριαντάφυλλο και Κινεζικό βερίκοκο; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, μιμόζα Μαρόκου και λευκή ίρις; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, σανδαλόξυλο και πατσουλί.

τριαντάφυλλο Κινεζικό βερίκοκο

φρέζια μιμόζα Μαρόκου λευκή ίρις

Κεχριμπάρι σανδαλόξυλο πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dreamlife by Avon.

Dreamlife Σχόλια Αρωμάτων

barquito
barquito

Απο τα αγαπημένα μου αυτής της εταιρείας!
ΒΑΡΥ μεν, ονειρικό δε...
αφηνει εντονοτατη (και βαρυτατη) αισθηση πουδρας ...τωρα που ειδα τα συστατικά του, καταλαβαίνω πραγματικά την συνθεσή του κ την αποδοσή τους...

Oct
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Avon Dreamlife fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Avon Dreamlife, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dreamlife by Avon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dreamlife by Avon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Carolina Herrera Herrera For Men Creed Imperial Millesime Creed Green Irish Tweed D`Orsay Le Nomade Escentric Molecules Escentric 01 Bruno Banani Pure Man Carolina Herrera 212 Men Splash Christian Dior Dior Homme Cologne Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6 Molinard Musc Boadicea the Victorious Seductive Corine de Farme Eros Hot