Σχεδιαστές » A » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Far Away Infinity Avon για γυναίκες

Far Away Infinity Avon για γυναίκες

Far Away Infinity Avon για γυναίκες Εικόνες Far Away Infinity Avon για γυναίκες Εικόνες Far Away Infinity Avon για γυναίκες Εικόνες

Far Away Infinity από Avon είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Far Away Infinity κυκλοφόρησε το έτος 2016. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Honorine Blanc. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Ταγκέτες; η μεσαία νότα είναι γιασεμί σαμπακ; η νότα της βάσης είναι Βανίλια.

Περγαμόντο Ταγκέτες

γιασεμί σαμπακ

Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Far Away Infinity by Avon.

Far Away Infinity Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Avon Far Away Infinity fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Avon Far Away Infinity, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Far Away Infinity by Avon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Far Away Infinity by Avon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Dolce&Gabbana D&G Light Blue Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Femme Esprit Dynamic Life for Her Lanvin Jeanne Lanvin Accord Parfait Mirabelle & Gardenia Prescriptives Calyx Sheer Exhilaration Pink Room Parfum No 1 Gres Cabotine Aquarelle Maitre Parfumeur et Gantier Soie Rouge So...? So...? Superstar Halle Berry Reveal Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Love